Nowoczesna architektura : Inkubatory IT / Symbiosis Designs LTD

Miniatura zdjęcia – dzięki uprzejmości Symbiosis Designs ltd.
Inkubatory IT, zaprojektowane przez Symbiosis Designs ltd.
jest proponowanym dodatkiem do istniejącej struktury w King Hussein Park w Ammanie w Jordanii.
Jako dodatek jest to wyzwolona przestrzeń otwarta, odzyskująca intuicyjną przestrzeń w racjonalnych biurach i salach konferencyjnych.
układ, co powoduje, że wyróżnia się innowacyjną koncepcją i koncepcją; stąd inkubacja.
Więcej o tym projekcie po przerwie.
W tej propozycji Symbiosis Designs ltd.
poszukuje dostępu do aspektów naszego życia, które nie są dostępne dzięki naszym znanym zmysłom zapachu, wzroku, dotyku, dźwięku i świadomego myślenia.
Metafory, wyzwalane przez nieustanne przekształcanie sugestywnej przestrzeni, wyzwalają nasze intuicyjne umysły i transcendują je w ekspansywną, ogromną przestrzeń umysłu, umożliwiając kwantowe skoki i tworzenie nowych paradygmatów.
Dzięki uprzejmości Symbiosis Designs ltd.
Jest to dialog pomiędzy dwoma biegunami w kontrastującym napięciu; środowisko niezbędne dla aktu twórczego, który wiąże się z jednym płynnym myśleniem, a z drugiej strony stan metodyczny i racjonalny.
Intencją projektu było przekształcenie wewnętrznego dziedzińca w krajobraz fałd i ciągłych geometrii, które wyrażają życie i interaktywne funkcje osadzone pomiędzy składanymi powierzchniami.
Wszystkie powierzchnie zostały zaprojektowane jako sekwencja podjednostek geometrycznych i przekształceń zastosowanych do siatki trójkątów równobocznych.
Powstająca przestrzeń między tymi powierzchniami przejawia się w zwiększonej ciągłości pomimo jej otoczkowej fragmentacji.
rozbity wykres izometryczny 01 Dynamiczny, żartobliwy charakter powierzchni rozciąga się od podłogi do ściany aż po sufit, tworząc niekonwencjonalną przestrzeń.
Również wiele relacji przestrzennych zlokalizowanych w przestrzeni centralnej jest bezpośrednim abstrakcyjnym odwzorowaniem geometrii składanej.
W rezultacie choreografia powierzchni i funkcji wewnątrz została spleciona jako jedna zintegrowana jednostka biomorficzna.
Architekt: Symbiosis Designs ltd.
Lokalizacja: King Hussein Park, Amman, Jordania Nazwa projektu: Inkubatory IT Klient: Oasis 500 Zespół projektowy: Khalid Nahhas, Ramiz Ayoub, Abdel-Qader Tarabieh, Dima Bilbaisi, Rasem Kamal Obszar zabudowany: 3.500 mkw.
Projekt: rok 2010 Obrazy 3D: Dzięki uprzejmości symbioza designs ltd.
Dzięki uprzejmości Symbiosis Designs ltd.
[więcej w: castorama zlewozmywaki, polbud pomorze, castorama racibórz ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama racibórz castorama zlewozmywaki polbud pomorze