Budownictwo i architektura : 20 domów: nowy krajobraz mieszkaniowy 2011 Wallpaper * Architects Directory na AF

Coroczny katalog Wallpaper * Architecture, obecnie w dwunastym roku, zapewnia najlepszą małą czarną książkę dla najbardziej obiecujących młodych praktyk na świecie.
Do tegorocznego katalogu, tapety * wybranych dwudziestu studiach z całego świata.
Każdy otrzymał krótki brief, aby zaprojektować ostateczne rekolekcje na wsi.
Te dwadzieścia domów zaprojektowano tak, aby były elastyczne i funkcjonalne, ale także innowacyjne pod względem formalnym i technicznym, siedząc na odizolowanym terenie wiejskim.
Jedyną sankcją było to, że domy musiały lekko dotykać ziemi, minimalnie zakłócając krajobraz.
Wystawa ta, w Project Space Fundacji Architecture, zjednoczyła znanych architektów, prezentując wszystkie 20 specjalnie zaprojektowanych domów w jednym programie; wirująca, urojona topografia, zaprojektowana przez powstającą w Wielkiej Brytanii praktykę Naja de Ostos, która stworzyła instalację jako rozkwitający abstrakcyjny krajobraz.
Wybrane punkty na tapecie * Katalog architektów i pełna lista dwudziestu praktyk zostaną ujawnione w lipcowym wydaniu czasopisma i przedstawione w całości na stronie wallpaper.com od dnia otwarcia wystawy.
W ramach programu wystawy, Wallpaper * i The Architecture Foundation zaprosiły wybrane praktyki z katalogu 2011 do wzięcia udziału w serii wykładów, wykorzystując temat zbudowany / niezabudowany do zbadania związku między prowizjami z prawdziwego świata i pomysły i podejścia, które wynikają z otwartego briefu dla komisji katalogowej.
Wystawa potrwa od 9 czerwca do 14 lipca.
Daty wykładu to 14 czerwca i 5 lipca.
Aby uzyskać więcej informacji, w tym bilet, kliknij tutaj.
[hasła pokrewne: rafbus, skręcanie prętów, polbud pomorze ]

Powiązane tematy z artykułem: polbud pomorze rafbus skręcanie prętów